Výtvarný úkol, týden 15, 22. - 28.června, DK 1,2, modelování mazlíček / GASK, učitelka Lenka Říhová

Dobrý den, moji domácí malíři!
Konec školy se blíží, a dnes vám posílám vlastně poslední úkol.
Zkuste mi poslat ještě dokreslené pokojíčky, ať se nám sbírka zkompletuje. Teď je důležité rozdělané věci dodělat, nafotit a poslat. 
My jsme ve škole modelovali z hlíny svého domácího mazlíčka (tento týden odzkoušíme výpal v nové peci). Takže dnešní úkol je i pro vás "modelovací": zkuste doma zapátrat po modelíně (taková ta "smíchaná" hrouda bude tentokrát klidně stačit) a udělat figurku svého domácího mazlíčka, nebo oblíbeného zvířátka - vyfotit a poslat s ostatními obrázky. 
Informace ohledně zakončení školního roku brzy pošlu (po úterní poradě).
Příští týden už si rozdáme vysvědčení - jak to proběhne, ještě upřesním. Je potřeba zcela vyklidit třídu kvůli rekonstrukci školkového pavilónu, tak jestli tam něco máte, bylo by dobré do třídy zajít (pokud chodíte na vyučování do ZŠ) nebo někoho vyslat a odnést si to. Budu muset nemilosrdně zlikvidovat úplně všechno - budu stěhovat (v úterý 23.6.) vše do ZUŠ do Zruče, takže staré zástěry apod. budu asi vyhazovat :(  Jen žákovské práce chci "neodvézt" a deponovat ve třídě, kde se teď učí hudebka. Protože většina dětí teď nechodí, bude dost těžké (často nepodepsané)  práce identifikovat a vytřídit, takže neslibuji, že s vysvědčením dostanete všechny svoje práce. Nic ovšem nevyhodíme, budou v září k dohledání.
Všechny moc zdravím,
vaše
 
PS: Doporučuji výlet do GASK v Kutné Hoře - do 26. 6. je tam ještě výstava díla Jiřího Trnky V zahradách imaginace. Kdo s námi byl před Vánoci na exkurzi, může doporučit :) Kvůli covidovým prázdninám ji prodloužili a za týden končí. Je to prima cíl pro rodinný výlet. 

https://www.gask.cz/cs/vystavy/jiri-trnka-v-zahradach-imaginace

Menu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář

Dnešní akce

Upozorňujeme

19. 1. 2021 - Přijímací talentové zkoušky na II. pololetí školního roku 2020/2021