Partneři soutěže

 

Hlavní partner soutěže

 

Petr Matoušek

Petr Matoušek – partner 7. ročníku „Mezinárodní kytarové soutěže

Zruč nad Sázavou 2018“. Jeden z nejvyhledávanějších stavitelů mistrovských kytar nejen v Česku, ale i ve střední Evropě. Jeho nástroje vlastní celá plejáda českých kytaristů (P. Saidl, V. Kučera, M. Freml, P. Vacík V. Mikulka a další); ze světových např. M. Vesely, M. Schwarz, C. Cotsiolis, Z. Dukič.

Celou řadu nástrojů má v Polsku, Maďarsku, ale i v USA.

 

 

Mistrovský nástroj Petra Matouška obdrží Laureát 7. ročníku „Mezinárodní kytarové soutěže Zruč nad Sázavou 2018“.

 

 

Partneři soutěže

 

Richard Hruš

Kytarář Richard Hruš se intenzivní analýze stavby kytary i samotné stavbě kytar věnuje zhruba od roku 2005. Řemeslné práci se dřevem se však věnuje již od roku 1992. Jak sám říká, jeho „fortel“ či dřevořezbářská zručnost dozrávala postupně ruku v ruce s životními zkušenostmi.

 

Mistrovská kytara Richarda Hruše je cenou za 1. místo ve IV. kategorii.

 

 

 

Pavel Vitáček

Kvalitní, přírodně vysoušené dřevo s precizní povrchovou úpravou je základem kvality hudebních nástrojů Pablo Vitaso. Nástroje jsou propracovány do nejmenších detailů, které vytváří hramonický celek. Důkazem je silný, vyrovnaný a zároveň barevný zvuk splňující nejpřísnější požadavky.

Jmenuji se Pavel Vitáček, jsem zakladatel značky hudebních nástrojů Pablo Vitaso a aktivní kytarista. Pokud i Vy potřebujete poradit s výběrem vhodného hudebního nástroje, jsem tu pro Vás!

 

Koncertní kytara Pablo Vitaso je cenou za 1. místo ve III. kategorii.

 

 

 

Jirí Bednár IKA

Vyrábíme pevná pouzdra, vyrobená speciální technologií. Výrobky patří svým provedením jak v oblasti designu, tak i vynikajícími technickými parametry k nové generaci výrobků v této oblasti. Vykazují vysokou pevnost a tuhost při pádu, či jiném mechanickém poškozování, mají velmi nízkou hmotnost, termoizolační vlastnosti, jsou opatřeny těsněním, které chrání nástroj před změnami vlhkosti a proti dešti, komfortní interiér, použité doplňky jsou výhradně ze dřeva.

http://ikahardcase.com/en/guitar.php

 

 

 

Menu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář

Dnešní akce

Upozorňujeme