Daniela Kroftová

 

     

 

Daniela Kroftová ještě i Čechová

Zpěv mne provází od dětství. Od 6ti let jsem navštěvovala tenkrát LŠU obor sólový zpěv, klavír a dramatický obor, souběžně jsem chodila do Kühnova dětského sboru.

V roce 1994 jsem nastoupila na Pražskou pěveckou konzervatoř, obor klasický zpěv, která bohužel na podzim roku 1999 přestala existovat. Přestoupila jsem tedy v prosinci na VOŠ a Konzervatoř Jaroslava Ježka, kde jsem na jaře roku 2000 absolovovala u paní prof. Chaloupkové a pana prof.Klezly.

Na podzim roku 1997 jsem nastoupila do sboru Karlínského divadla, kde jsem do porodu 1.dítěte odehrála několik rolí. Např. Ivu v muzikálu Anděl s ďáblem v těle a Břišní tanečnici v Řeku Zorbovi.

Po mateřské dovolené jsem se do souboru vrátila na 2roky a od roku 2007 s HDK spolupracuji externě. V současné době zpívám offstage (v orchestřišti) v Addams family, Carmen, Jesus Christ Superstar, Polská krev a on stage Noc na Karlštejně.

Od roku 2011 jsem byla 2roky Královna z Popelkova v Kapce medu pro Verunku v divadle Hybernia a dosud jsem ve Vánoční koledě ve Studiu Dva.

Několik let učím soukromě a od ledna 2016 v www.modernizpev.cz Lukáše Jindry.

Zabývám se kineziologií www.kineziologiedaniela.cz a ashtangayogou v www.shala.cz , kde jsem terapeutkou.

Jsem vdaná a mám dvě děti :)

Menu

 

 

 

 

Kalendář

Dnešní akce

Upozorňujeme