Vážení rodiče,

z nařízení vlády  jsou z důvodu šíření epidemie koronaviru od 16. 3. 2020 UZAVŘENY VŠECHNY ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY.

1. Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou bude do odvolání uzavřena pro všechny žáky a studenty.  Žákům  od 16. 3. budou elektronicky zasílány podklady pro domácí přípravu a distanční studium. Sledujte prosím elektronickou žákovskou knížku a vaše e-mailové adresy (pro udělení přístupu do elektronické žákovské knížky prosím kontaktuje p. Bělohradského na mail: belohradsky@zus-zruc.cz).

1. Do odvolání jsou zrušené veškeré kulturní akce ZUŠ.

1. Soutěže ZUŠ  - MŠMT zrušilo veškeré soutěže do konce školního roku 2019/2020.

Děkuji vám za pochopení této mimořádné situace. Přeji vám pevné zdraví.

Jiří Freml

(ředitel školy)

Odkaz na elektronickou žákovskou knížku

Vážná hudba má své příznivce mezi lidmi všech generací. Jedněm představuje pevnou, časem prověřenou hodnotu v záplavě populární hudby nejrůznějších stylů a žánrů, druhým poskytuje hluboký zážitek hlavně při bezprostředním poslechu v koncertních sálech, v operních divadlech nebo chrámech, jiní se jí nechávají okouzlovat v klidu svých domovů prostřednictvím technických médií. Ať tak či onak, vážná hudba činí jejich život plnějším, obohacuje je a poskytuje jim příležitost aspoň se na chvíli odpoutat od každodenní všednosti.